Toimistomme

Alla on toimistomme

LGT Logistics Oy

Iso-Paavolankatu 2

FI-15520 Lahti

Henkilöstö

Ari Venalainen

Managing Director, Finland

Tel: +358 400 489 323

ari.venalainen@lgtlogistics.fi
Pirjo-Inkeroinen

Pirjo Inkeröinen

Talous

Tel: +358 40 708 7207

pirjo.inkeroinen@lgtlogistics.fi

Minna Salonen

Tuonti / Vienti

Tel: +358 400 496 877

minna.salonen@lgtlogistics.fi
timo-salonen

Timo Salonen

Operatiivinen päällikkö / Kotimaan myynti

Tel: +358 50 084 5018

timo.salonen@lgtlogistics.fi

Inari Pitkälä

Tuonti / Vienti

Tel: +358 408 690 911

inari.pitkala@lgtlogistics.fi
tiina-hedlund

Tiina Hedlund

Varastointi

Tel: +358 50 573 1082

tiina.hedlund@lgtlogistics.fi
harri-rovio

Harri Rovio

Ajojärjestelijä

Tel: +358 50 447 8079

kuljetus@lgtlogistics.fi
sami-kokkonen

Sami Kokkonen

Varasto / Terminaali Esimies

Tel: +35850 452 3838

sami.kokkonen@lgtlogistics.fi

Petri Kärnä

Terminaali Esimies

Tel: +35850 443 0278

petri.karna@lgtlogistics.fi